w

Nowe Renault Megane R.S na Nurburgring.

Renault kontynuuje testy nowego Megane R.S.

Nie mogło się to odbyć nigdzie indziej jak na słynnym torze Nurburgring w Niemczech.

Świat miał okazję zobaczyć nowego hothatcha na torze Monaco Ground Prix. W tym klipie zobaczymy samochód pokonujący okrążenie na torze, w pełnym kamuflażu.

Sercem Megane R.S. jest 2,0-litrowy turbodoładowany silnik czterocylindrowy, o mocy 300 KM. Podobnie jak w przypadku aktualnego modelu samochodu, moc będzie przekazywana wyłącznie na przednią oś, ale w przeciwieństwie do poprzednich modelu Megane R.S., samochód zadebiutuje z sytemem skrętnych, wszystkich czterych kół.

Dodatkowo auto wyposażone będzie albo w sześciobiegową, ręczną skrzynię biegów, lub automatyczną skrzynię dwusprzęgłową. Kierowca będzie miał do dyspozycji dwa różne ustawienia „Sport”, dedykowany do codziennego użytku, wciąż dającego sportowe osiągi i „Cup” – hardkorowe ustawienie stworzone specjalnie do jazdy na torze.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford RS200 EVO 2 rozbity w Goodwood (Video)

Keanu Reeves to jeden z najlepszych kierowców w Hollywood!