w

Nowe Renault Espace przed debiutem

Piąta już generacja jednego z najpopularniejszych minivanów świata zostanie zaprezentowana podczas nadchodzących targów w Paryżu. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Renault?

renault_espace_1

Nowy Espace został zaprojektowany zgodnie z nowym językiem stylistycznym marki, dzięki czemu ma prezentować się niezwykle nowocześnie i dynamicznie. Co ciekawe, samochód z wyglądu będzie przywodził na myśl popularne crossovery. Przy okazji Espace będzie pierwszym modelem dostępnym w luksusowym wariancie Initiale Paris, który w przyszłości pojawi się również w mniejszych samochodach marki. Pod maską najprawdopodobniej znajdą się wyłącznie turbodoładowane, czterocylindrowe motory benzynowe i wysokoprężne. Należąca do Renault Dacia również nie próżnuje i przygotowała lekko uterenowione warianty Stepway dla Dokkera i Lodgy.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zakaz podróży służbowych od 28 grudnia

Droga S17, czyli nie traćmy nadziei

Citroen Divine DS Concept