w

Nowe BMW Serii 2 Gran Coupe – zapowiedź

BMW powiększa swoją ofertę. Wkrótce do gamy tego producenta dołączy zupełnie nowy model. Właśnie doczekaliśmy się jego zapowiedzi.

Będzie to Seria 2 Gran Coupe. Weźmie ona na celownik Mercedesa CLA. Możemy spodziewać się odważnej stylistyki z długą maską i opadającą linią dachu. Auto wykorzysta najnowszy nurt design marki. Nadwozie będzie najprawdopodobniej czterodrzwiowe.

Co ciekawe, powstanie na płycie podłogowej, która została przystosowana do przedniego napędu. Czy fani marki powinni się niepokoić? Nic z tych rzeczy. W końcu zarówno X1, jak i MINI są dowodami, że FWD może oferować świetne właściwości jezdne. Auto będzie także dostępne w wersji xDrive. Spodziewana moc? Od 136 do 300 KM. Oficjalny debiut ma nastąpić w okolicach listopada.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo ciekawy artykuł.Jedno jest pewne, BMW był potrzebny ten model, żeby dobrze walczyć na rynku ze swoimi konkurentami Mercedesem i Audi. Ciekawy design, jednak nie jestem przekonany do silników 3 cylindrowych. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany takim modelem warto odwiedzić portal http://www.motonegocjator.pl/ gdzie można wynegocjować najlepszą cenę od autoryzowanych dealerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gdy do Twojego auta dostaje się… koala (Video)

Koenigsegg Jesko – cała produkcja wyprzedana w ciągu 5 dni…