w

Nowa seria E odtwarzaczy WALKMAN od Sony

Firma Sony zaprezentowała nowe odtwarzacze WALKMAN? z serii E580 i E380.Modele z nowej serii E cechują się mocnym, finezyjnym brzmieniem. Choć swobodnie mieszczą się w kieszeni lub torebce, ich wyróżnikiem jest niezwykła wydajność akumulatora.

 

Oba nowe odtwarzacze wideo MP3 zagwarantują słuchaczom znakomite wrażenia. Dzięki firmowym technologiom Clear Audio cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym basem, krystalicznie czystymi tonami wysokimi i zredukowanymi przesłuchami między kanałami stereo.

 

Przesyłanie nagrań do odtwarzacza jest bardzo łatwe: wystarczy przeciągać i upuszczać żądane pliki ? muzykę, zdjęcia, filmy, podcasty lub listy odtwarzania (bez DRM) ? z Eksploratora Windows? albo biblioteki iTunes.

 WALKMAN? E580 z systemem cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów
Nowy, elegancki WALKMAN? E580 pracuje bez ładowania nawet przez 77 godzin. Doskonale sprawdzi się na urlopie, podczas wypełnionego atrakcjami weekendowego wyjazdu, a także na co dzień, w drodze do pracy i do domu.

 

Bogaty dźwięk o wysokiej jakości od lat jest wizytówką całej rodziny produktów WALKMAN?. Po włączeniu trybu ClearAudio+ muzyka z odtwarzacza brzmi dokładnie tak, jak życzyliby sobie jej wykonawcy: z wyraźnym efektem stereo, krystalicznie czystymi tonami wysokimi i mocnymi, ale niezniekształconymi basami. Aby słuchanie sprawiało jak najwięcej przyjemności, w odtwarzaczu zastosowano szereg firmowych technologii audio, takich jak Clear Bass, Clear Stereo i Clear Phase. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu w wyniku silnej kompresji plików z muzyką. Nad zapewnieniem autentycznej akustyki studia, klubu czy sceny czuwa natomiast unikatowa technologia Sony VPT (Virtualphones Technology).

 

Po założeniu dostarczonych słuchawek dousznych natychmiast można docenić zalety wydajnego systemu osłabiania zewnętrznych hałasów, który eliminuje nawet 98% odgłosów z otoczenia. Dzięki niemu WALKMAN? E580 pozwala pozostawać sam na sam z muzyką w samolocie, w autobusie, w pociągu czy biurze.

 

Nowością w serii E jest obsługa nowego, popularnego formatu plików audio FLAC.

 

Nowy WALKMAN? charakteryzuje się nie tylko fantastycznym brzmieniem, lecz także smukłą, atrakcyjną, obudową z aluminium.

 

WALKMAN? E380
Przeznaczone dla osób młodych, kolorowe i nieduże odtwarzacze WALKMAN? E380 pozwalają odkryć wszystkie możliwości dźwiękowe rodziny produktów WALKMAN?.

 

Najlepsze brzmienie nagrań to zasługa takich technologii, jak Clear Bass, której zadaniem jest zapewnienie mocnego, pozbawionego zniekształceń basu, oraz Clear Stereo, gwarantującej skuteczną separację kanałów. Podczas odtwarzania w losowej kolejności dużą zaletą okaże się kompresor dynamiki, kompensujący niespodziewane i niemiłe dla ucha skoki głośności między utworami. Użytkownik ma również do dyspozycji 5-pasmowy korektor, pozwalający na wybór własnych i fabrycznie zaprogramowanych ustawień brzmienia.

 

Wyświetlanie zdjęć i filmów umożliwia jasny, czytelny ekran LCD. Odtwarzacz jest również wyposażony w odbiornik radiowy FM, a jego akumulator po jednym ładowaniu wystarczy nawet na 30 godzin słuchania.

 

Sprzedaż nowych odtwarzaczy wideo MP3 WALKMAN? NWZ-E580 i NWZ-E380 firmy Sony rozpocznie się w sierpniu.

 

Źródło: informacja prasowa, Sony 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pakiet Mountune dla topowych wersji Fiesty i Focusa

Mercedes-Benz S63 AMG ujawniony!