w

Nowa Kia Picanto oficjalnie

Koreańska marka pokazała światu nową generację swojego najmniejszego modelu dostępnego w Europejskiej gamie.

kia_picanto_2017_2

Picanto, bo właśnie o nim mowa, przeszło małą rewolucję. Jego sylwetka nie zmieniła się znacznie, ale wszystkie pozostałe elementy stylistyczne są zupełnie nowe. Zderzaki, linia okien, reflektory, grill i tylne lampy tworzą naprawdę bardzo atrakcyjną całość. Nowe Picanto wygląda doroślej i bardziej nowocześnie niż dotychczas.

kia_picanto_2017_4

Nam podoba się najbardziej wnętrze, które ma ciekawy kokpit, który pasowałby nawet do samochodów reprezentujących segment B. Tutaj także czuć dorosłość. To zasługa klasycznych, analogowych zegarów i dobrze wyglądającej konsoli centralnej z ekranem dotykowym i panelem klimatyzacji. Oczywiście nie ma tu nawet mowy o gołych blachach widocznych w kabinie… Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to nie są one jeszcze znane, ale nieoficjalne informacje mówią o zastosowaniu 1-litrowego, turbodoładowanego silnika. Auto zostanie pokazane na marcowym salonie w Genewie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pagani Huayra Roadster – zapowiedź

The Rock kupił tacie nowy samochód!