w

Nowa Kia Cee’d przyłapana!

W Korei Południowej udało się się sfotografować kolejną generację Kii Cee’d. Zdjęcia oczywiście trafiły do sieci, gdzie szybko się rozeszły.

Auto upodobniło się zarówno do Rio, jak i Sportage’a. Pas przedni zdobią długie reflektory z ciemnym wypełnieniem, między którymi znalazł się grill o charakterystycznym kształcie. Nad nim umiejscowiono logo producenta (dokładnie taki sam motyw znajdziemy we wspomnianych wyżej modelach). Tylna część karoserii przypomina natomiast Optimę w wersji kombi. Skąd to skojarzenie? Wszystko za sprawą nieco mniejszych, ale podobnie narysowanych lamp i klapy bagażnika z przetłoczeniami w tych samych miejscach. Zdjęcia nie są najlepiej wykonane, dlatego trudno ocenić sylwetkę auta. Duże prawdopodobieństwo, że nowy Cee’d zabiutuje na marcowym salonie w Genewie.

Źródło: FreeCarTok

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polski salon Ferrari szuka doradcy serwisowego. Jakie ma wymagania?

Nowy Mercedes-Benz Klasy R – ciekawy rendering