w

Nowa Dacia Sandero za mniej niż 40 tysięcy złotych: Szykuje się hit sprzedaży!

Dacia Sandero 2021
Nowa Dacia Sandero: Polskie ceny i specyfikacja techniczna

Nowa generacja Dacii Sandero wjeżdża na europejskie rynki. Już teraz możemy stwierdzić, że będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Kolejne wcielenie tego budżetowego modelu znacznie przyjemniej wygląda, jest lepiej wyposażone i tak też wykonane. Pod względem przestronności również nie powinien budzić zastrzeżeń. To dalej prosty samochód, ale mogący spełniać oczekiwania jeszcze większej grupy klientów.

Dacia Sandero 2021 – ile kosztuje?

Co ciekawe, poznaliśmy już ceny z rynku niemieckiego. Właśnie tam Dacia Sandero 2021 kosztuje 8900 euro, co przy aktualnym kursie (4,49) oznacza wydatek 39 961 zł. W Polsce nie powinno być drożej. Bazowa wersja ma pod maską 1-litrową jednostkę SCe generującą 65 KM. Współpracuje z nią 5-biegowa przekładnia manualna przekazująca moc na oś przednią. W podstawie klient otrzymuje m.in.: elektryczne szyby przednie, regulowaną kolumnę kierownicy, światła LED do jazdy dziennej i system awaryjnego hamowania.

Dacia Sandero Stepway cena
Dacia Sandero Stepway 2021 kosztuje w Niemczech 11 390 euro, czyli około 51 tysięcy złotych

Warto dodać, że wyceniono także Sandero Stepway 2021. Ta odmiana startuje od 11 390 euro, co przy wspomnianym wyżej kursie daje niewiele ponad 51 tysięcy. Auto wyróżniają dodatkowe osłony i nieco bardziej modny design, a także bogatsze wyposażenie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czołg M4 Sherman na sprzedaż

I Ty możesz zostać czołgistą! Potrzebujesz tylko odpowiedniego sprzętu…

Suzuki Swace ile kosztuje

Ile kosztuje Suzuki Swace, czyli bliźniak hybrydowej Corolli? Po prostu więcej.