w

Nocne „ślizganie” po zaśnieżonym parkingu – reakcja policji (Video)

Niestrzeżone parkingi pod obiektami handlowymi przyciągają w zimę młodych fanów motoryzacji, którzy wykorzystują ten czas na… zabawę.

Trudno tu mówić o pełnym bezpieczeństwie, ale z pewnością lepiej, że nie dzieje się to na drogach publicznych. Podobne zachowanie dotyczy brytyjskich fanów motoryzacji. Czy policja stara się ich za to karać? Podobnie jak w Polsce, nie ma reguły.

Tym razem patrol korzystający z niemieckiego SUV-a premium (BMW X5), „odpalił niebieskie bomby” na dachu i… dołączył do zabawy. To oczywiście spotkało się z entuzjastyczną reakcją uczestników tego wydarzenia. Przy okazji takiego materiału warto poruszyć temat szkoleń…

W ten sposób, amatorsko bo amatorsko, ale jednak można w pewnym stopniu poznać reakcję własnego samochodu w trudnych warunkach. Takie doświadczenia powinno się nabywać już na kursie prawa jazdy, który dziś skupia się na… zdaniu egzaminu, a nie budowaniu odpowiedniego doświadczenia za kierownicą. Teraz zerknijcie na ten materiał (akcja z radiowozem od 8 minuty):

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Genialna reklama Walmarta z udziałem samochodów filmowych (Video)

Szalona jazda zakończona utratą panowania nad dwoma autami (Video)