w

Nissan X-Trail – lifting

Debiut nowej Micry rozpoczął etap odświeżania całej gamy modelowej japońskiego producenta. Teraz przyszedł czas na X-Traila.

Największy SUV w polskiej ofercie Nissana otrzymał nową twarz, która wykorzystuje aktualny nurt stylistyczny marki. Pojawiły się więc chromowane uzupełnienia, zmodyfikowany grill, przeprojektowany zderzak i inne wypełnienia reflektorów. Z tyłu również postawiono na nowe klosze i zmodyfikowaną osłonę zderzaka. Ofertę uzupełnią też nowe lakiery: Orange Pearl, Red Pearl, Blue Pearl Metallic i Dark Brown Pearl. Z kolei we wnętrzu zadebiutowały nowe opcje wykończenia, a także fajnie wyglądająca, wielofunkcyjna kierownica. W gamie jednostek napędowych znajdują się trzy propozycje: 1.6 DIG-T (160 KM), 1.6 dCi (130 KM) i 2.0 dCi (160 KM). Auto trafi do salonów w sierpniu tego roku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy crossover Kii – kiedy debiut?

Robert Kubica po pierwszych od kilku lat testach w F1