w

Nissan Micra po liftingu

Nissan Micra zadebiutował w 2010 roku, jako model globalny. Niestety trudno jest stworzyć auto, które spodoba się na całym świecie. Japońska marka właśnie się o tym przekonała.

 

Nowa Micra z chwilą debiutu wyglądała na starszą niż poprzedniczka. Nie dziwi więc fakt, iż Nissan zdecydował się zrealizowanie liftingu.

 

Modyfikacje objęły przede wszystkim pas przedni. Pojawił się zatem nowy zderzak, delikatnie przeprojektowane reflektory i nowy, atrakcyjniejszy grill. Z tyłu zamontowano natomiast nowe lampy z diodami LED, większy spojler i nowy, wyrazisty zderzak.

 

We wnętrzu zmieniło się więcej, niż można było się spodziewać. Pozostał charakterystyczny panel klimatyzacji, jednakże kształt konsoli centralnej jest teraz klasyczny i bardziej elegancki. Nissan twierdzi, że zmieniły się także materiały – oczywiście na plus.

 

Micra po liftingu trafi na rynek w ciągu kilku miesięcy. Jej ceny nie powinny skoczyć w górę.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Carscoops

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai HND-9

Toyota GT86 Cup Edition