w

Nissan Juke 80th Special Color Edition

Nissan Juke to jeden z tych samochodów, które kupuje się oczami. Design tego auta sprawia, że albo go pokochasz, albo znienawidzisz… Jedno jest jednak pewne – zwraca na siebie uwagę jak żaden inny samochód za podobną cenę.nissan_juke_80th_special_color_edition_2014_3

 

Japoński crossover to idealny materiał na bazę pod edycję specjalnie. Właśnie doczekaliśmy się kolejnej, która będzie dostępna jedynie na rynku japońskim. Czym się wyróżnia? Jak sama nazwa wskazuje, nietypowymi barwami karoserii… Klienci mogą zdecydować się na jeden z 5 wariantów: Deep Maroon, Sunflare Orange, Brilliant white Pearl, Aurora Flare, Blue Pearl. To ukłon w stronę 2 legendarnych modeli Nissana: Skyline’a GT-R R34 i Fairlady Z.

nissan_juke_80th_special_color_edition_2014_2

Każdy egzemplarz otrzyma chromowane klamki, brązowe obudowy lusterek i… kołpaki (również w brązie). Wydaje nam się, że felgi bardziej pasują do edycji specjalnej… Pod maską 80th Special Colour znajdzie się 99-konna jednostka o pojemności 1,5 litra. Ceny nie są jeszcze znane.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dane techniczne nowego Mustanga

BMW M235i Track Edition