w

Nissan 350Z fana Gwiezdnych Wojen. Kogoś zdecydowanie poniosło…

Nissan 350Z Star Wars
Nissan 350Z fana Gwiezdnych Wojen. Kogoś zdecydowanie poniosło...

Japońskie coupe jest jednym z najciekawszych modeli w swoim segmencie. Niestety, wiele sztuk ulega szeroko pojętej personalizacji.

Najczęściej chodzi o tuning. Nissan 350Z to jeden z najbardziej znanych modeli używanych w Szybkich i Wściekłych, co zobowiązuje… Nic wiec dziwnego, że duża liczba egzemplarzy trafia na warsztaty, gdzie przechodzi szereg modyfikacji – zarówno tych technicznych, jak i wizualnych.

W tym przypadku jednak mamy do czynienia z naprawdę wyjątkowym i bardzo kontrowersyjnym projektem. Można jednoznacznie stwierdzić, że właściciel tego Nissana 350Z jest wielkim fanem Gwiezdnych Wojen. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że ta produkcja nie ma nic wspólnego z Fast and Furious….

Nissan został tak gruntownie przerobiony, że nie wiemy od czego zacząć. Najlepiej będzie, jak sami wysłuchacie właściciela, który opowiada o swoim projekcie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ferrari replica and watermelons

Hit! Właściciel Ferrari sprzedający arbuzy. No prawie…

Toyota bZX4 Concept 2021

Toyota bZX4 Concept – zapowiedź elektrycznego crossovera