w

Nieudany załadunek quada: Kilkumetrowy lot z twardym lądowaniem

Wypadek quadem podczas wjazdu na przyczepę
Nieudany załadunek quada: Kilkumetrowy lot z twardym lądowaniem

Przewożenie quadów wymaga odpowiednich przyczep. Jeżeli użytkownik ma takową w posiadaniu, to nie powinno być problemu z załadunkiem pojazdu.

Okazuje się jednak, że nie jest to takie oczywiste. Nie każdy ma na tyle duże wyczucie, by płynnie na nią wjechać przy wykorzystaniu rampy o znacznym pochyleniu. Czasem wystarczy delikatne omsknięcie na manetce gazu i cały plan zaczyna się poważnie komplikować.

Mały błąd i poważne konsekwencje

Tak też było tym razem, kiedy posiadacz sporego quada przypadkowo odkręcił zbyt mocno „gaz” i spanikował. Wystarczyła chwila, by quad wbił się w klapę pick-upa. Zderzenie było na tyle mocne, że osoba, która do niego doprowadziła dosłownie wyleciała w powietrze i dopiero po kilku metrach zaliczyła twarde lądowanie.

Pamiętajcie, by podczas takich czynności zachowywać właściwy poziom koncentracji i uważać przez cały czas. A teraz zobaczcie to nietypowe zdarzenie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jakie auto za 10 tysięcy złotych

Auto za 10 tysięcy złotych: Jaki model kupić?

Raminator Monster Truck

Bardzo mocny, zdalnie sterowany samochód: Potrafi holować ciężkiego pick-upa!