w

Nieudana ucieczka przed policją. Funkcjonariusze odkryli 5 kilogramów kokainy

Nieudana próba ucieczki posiadaczy narkotyków
Nieudana ucieczka przed policją. Funkcjonariusze odkryli 5 kilogramów kokainy

Brytyjski kierowca został zatrzymany za serię przewinień i przestępstw, których się dopuścił Wszystko zaczęło się od jazdy po autostradzie.

Rozpędzone BMW i8 minęło radiowóz na autostradzie M6. Użytkownik bawarskiego coupe korzystał z pobocza, żeby minąć inne pojazdy. Policjant postanowił więc zareagować. Wydawało się, że będzie to normalna interwencja.

Kierowca postanowił jednak uciec, co poprzedził próbą oszukania mundurowego – zatrzymał się, po czym szybko ruszył. Potem pędził około 150 km/h po ciasnych ulicach i wielokrotnie przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle.

39-latek i jego 40-letni pasażer postanowili opuścić pojazd i uciekać pieszo. Po kilku minutach udaje się ich schwytać. Pasażer został złapany, gdy próbował wsiąść do taksówki. Mundurowi zdołali zlokalizować także plecak mężczyzn, w którym było 5 kilogramów kokoainy.

Obaj mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków. Zostali skazani kolejno na 6 i 7 lat więzienia.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW X6 fail tuning

Najgorsze BMW X6 na tej planecie. Takiego agroTuningu jeszcze nie było…

WRT ELMS Le Castellet 2021

Dobry wynik WRT. Kubica piąty w 4 Hours of Le Castellet 2021