w

Niebezpieczny spacer po głównej drodze. „U niektórych wciąż trwa Sylwester” (wideo)

Pijany pieszy na skrzyżowaniu
Niebezpieczny spacer po głównej drodze. "U niektórych wciąż trwa Sylwester" (wideo)

Dożyliśmy do 2023 roku. Dla niektórych to czas na nowe postanowienia i realizację ambitnych celów. Inni traktują to, jak szansę na solidną celebrację.

Wydaje się, że główny bohater tej historii należy do tej ostatniej grupy. Nie wiadomo kim jest i dlaczego postanowił iść po jezdni, na której znajdowała się duża liczba pojazdów mechanicznych. Można przypuszczać, że nie zdawał sobie sprawy z tego, co się dzieje.

Jako że był to pierwszy dzień stycznia, można śmiało założyć, że mężczyzna kontynuował imprezę, choć już bez towarzystwa. Gdyby zachowywał się tak po zmroku, to zmaksymalizowałby ryzyko wystąpienia potrącenia z jego udziałem.

 

Mężczyzna był ubrany w kurtkę i miał na sobie plecak. Po gestykulacji można wywnioskować, że słuchał muzyki albo muzyka grała mu sama w uszach. Jak można się domyślać, to aluzja do niego samego.

Wydaje się, że był pod silnym wpływem alkoholu lub środków odurzających wpływających na jego psychikę. Nie wiadomo, jak duży odcinek pokonał, ale trudno wykluczyć nawet kilka kilometrów. Narkotyki mogą znacząco zaburzyć postrzeganie rzeczywistości.

Pozostaje wierzyć, że mężczyzna nie zrobił krzywdy ani sobie, ani nikomu innemu. Apelujemy, by bawić się z uwzględnieniem bezpieczeństwa i nigdy nie podejmować zbędnego ryzyka. Takie zachowania bywają bardzo poważne w skutkach dla organizmu – nawet jeśli nie dojdzie do potrącenia.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault Trafic dla niepełnosprawnych

Renault Trafic Gruau, czyli wariant do przewozu osób na wózkach inwalidzkich i nie tylko (test)

Mordo, i tak mnie nie znajdą

Pokaz tańca na jezdni. „Brakuje tylko komentarza Krystyny Czubówny” (wideo)