w

Nie zobaczysz tu nic nowego, tylko kierowcę Mustanga tracącego panowanie nad autem (wideo)

Utrata panowania nad autem
Nie zobaczysz tu nic nowego, tylko kierowcę Mustanga tracącego panowanie nad autem (wideo)

W Polsce utarło się, że to kierowca bawarskiego samochodu jest najczęstszym bywalcem kompilacji nagrań drogowych.

W Stanach Zjednoczonych takim wizerunkiem obarczono kierowcę Mustanga. Wielu twierdzi, że niektórzy robią to celowo, żeby zabłysnąć w sieci. Według nas to błędne rozumowanie, bo nikt nie chce palić się ze wstydu z powodu nieudanego popisu lub brawury zakończonej zniszczeniem lub uszkodzeniem samochodu.

W tym przypadku udało się uniknąć tragicznych konsekwencji, ale i tak było trochę wstydu oraz kosztów. Użytkownik żółtego egzemplarza przecenił swoje możliwości, co jest najczęstszą przyczyną takich i podobnych zdarzeń.

Kierowcę Mustanga poniosła fantazja

Mężczyzna wcisnął gaz do oporu, skręcił kierownicą i najpewniej uznał, że to wystarczy. Niestety, zabrakło mu umiejętności. Tematu pokory już lepiej nie rozwijać. Kierowcę Mustanga ukarała rzeczywistość.

Użytkownik legendarnego Forda szybko stracił panowanie nad samochodem, a następnie wylądował na krawężniku, co z pewnością było szkodliwe dla podwozia. Może jednak i tak mówić o szczęściu, ponieważ ta lekcja pokory mogła być znacznie bardziej kosztowna.

Kierowcę Mustanga poniosła fantazja
Nieudany popis skończył się na wysokim krawężniku

Pozostaje mieć nadzieję, że główny bohater wyciągnie wnioski i już nigdy nie postąpi równie lekkomyślnie. Legendy głoszą jednak, że z tego nie da się wyrosnąć. Nie w tym samochodzie.

Na szczęście w Polsce nie dochodzi za często do takich historii z udziałem Mustangów. Aktualnie oferowana generacja tego prowadzi się świetnie i oferuje naprawdę znacznie więcej, niż można podejrzewać.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolizja na autostradzie A1

Spotkało się trzech niepewnych kierowców. Skończyło się kolizją (wideo)

Zderzenie na rondzie w Warszawie

Kolizja na rondzie. „Jazda po polsku” (wideo)