w ,

Navitel R66 2K – nowa kamera wjeżdża na rynek

Navitel R66 2K
Navitel R66 2K - nowa kamera wjeżdża na rynek

Jeden z potentatów rejestratorów wideo przedstawił zupełnie nowy model, który dołącza do polskiej oferty.

To Navitel R66 2K, który wyróżnia się niezwykle skromnymi gabarytami. To proste i minimalistyczne urządzenie, które może sprawdzić się w różnych warunkach. Ma kilka ciekawych rozwiązań, o których warto wspomnieć.

Po pierwsze, nie posiada wbudowanego wyświetlacza. Jak więc odtwarzać zarejestrowane nagrania. Sposoby są dwa. Można wyjąć kartę pamięci i włożyć ją do odpowiedniego gniazda w komputerze lub wykorzystać aplikację na smartfony.

Integracja z telefonem

To kluczowa cecha tej kamery. Dzięki łączności ze smartfonem poprzez Wi-Fi można skonfigurować urządzenie zgodnie z własnymi preferencjami. Warto w tym miejscu podkreślić, że urządzenie nagrywa filmy w rozdzielczości 2560x1440p (30 fps). Uzupełnia je sensor optyczny GC4653 (2K). Oprócz tego jest to czujnik przeciążeń.

Navitel R66 2K
Kamera integruje się ze smartfonem dzięki dedykowanej aplikacji

Kąt widzenia sięga natomiast 123 stopni. Dzięki procesorowi MSTAR, Navitel R66 2K pracuje płynnie i stabilnie. Nie bez znaczenia jest także gniazdko kart pamięci, które umożliwia integralność z pojemnością sięgającą 128 GB.

„Wystarczy smartfon, aby połączyć się z kamerą i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje. Uważam, że urządzenie przypadnie do gustu z pewnością tym, którzy nie boją się innowacyjności, ale także zaciekawi osoby, które preferują klasyczne kamerki.” – stwierdził Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Urządzenie jest już w sprzedaży. Jego ceny startują od około 400 złotych.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpalone auto na biegu

Zostawił odpalone auto na biegu i poszedł otworzyć bramę. Wtedy zaczęły się problemy (wideo)

Kierowca Audi jadący na zderzaku

Poganiacz w Audi skończył z mandatem. Czuł się ważniejszy, ale nagrywający nie odpuścił (wideo)