w

Napadli na brazylijskiego piłkarza i ukradli jego Range Rovera (Video)

Czasem bardzo trudno przewidzieć niebezpieczną sytuację na drodze. Przekonał się o tym brazylijski sportowiec, który poruszał się swoim Range Roverem Evoque po ulicach Rio de Janeiro.

34-letni bramkarz Botafogo, mistrz świata U-20 z 2003 roku, Jefferson de Oliveira Galvao zbliżał się do skrzyżowania. W pewnym momencie wyprzedził go biały hatchback, z którego wybiegło trzech mężczyzn. Jeden z nich zajął się kontrolą otoczenia, a dwóch pozostałych zaczęło grozić piłkarzowi bronią palną.

Gdy Galvao zobaczył pistolety, postanowił nie stawiać oporu i wyszedł z auta. Następnie otrzymał polecenie odwrócenia się i uklęknięcia z rękami w górze. Chwilę później sprawcy wsiedli do Range Rovera i uciekli. Warto dodać, że auto zostało znalezione pod koniec dnia przez lokalną policję, która teraz szuka sprawców. Całe zdarzenie uwieczniła kamera monitoringu pobliskiego sklepu (akcja zaczyna się w 0:47):

https://www.youtube.com/watch?v=Ky7BbcFIz8o

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ferrari FXX-K Evo oficjalnie

Top 5 Krzemińskiego: miejskie crossovery (2017)