w

Mini Paceman od Roberto Cavalliego

Mini prezentowano nam już w najróżniejszej postaci. Sukces tego niedużego, lecz urokliwego samochodu oparto w głównej mierze na tradycji – podobnie, jak w przypadku modelu 500 koncernu Fiat. Ale tradycja nie wyklucza innowacji ? dopuszcza możliwość zmian. Tym bardziej, jeśli poczynimy je w imię wyższych celów.

 

Brytyjski koncern co roku uczestniczy w aukcji charytatywnej, z której środki przekazywane są na walkę z wciąż groźnym AIDS. Aby osiągnąć możliwie najwyższą cenę, musi wystawić auto co najmniej nietuzinkowe, a przecież niestworzone od podstaw. W tym roku postawiło na projekt Cavalliego. Czym wyróżnia się wyjątkowy maluch?

 

Przede wszystkim luksusowym lakierem, który sprawia wrażenie reagować na ruchy światła, bowiem zależnie od jego natężenia przechodzi ze złota w brąz. Auto wyróżnia się także przyciemnianymi, ciemnozłotymi szybami, złotym dachem i felgami o takim samym kolorze. Całkiem sporo tego złota, to fakt.

 

W środku Paceman ma skórzane fotele z logo Roberto Cavalliego, a także obszytą skórą kierownicę.

 

Autor: Miłosz Bagiński
Źródło: Carscoops

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejny podkarpacki odcinek A4 oddano kierowcom

Skoda Rapid Sport Concept 2013