w

Mercedes V Marco Polo

Nowa klasa V wprowadza nową jakość do swojego segmentu. Jeszcze nie tak dawno prezentowaliśmy wersję Edition 1, o której zaczęła się sprzedaż tego udanego auta. Teraz przedstawiamy odmianę Marco Polo.

mercedes_v-class_marco_polo_2014_1

Samochód został stworzony z myślą o zamożnych osobach uwielbiających podróże samochodem, dla których klasyczny, duży kamper nie jest dobrym rozwiązaniem. Marco Polo wyróżnia się wyjątkowym wykończeniem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. W aucie nie brakuje, półek, stolików i innych praktycznych elementów. Nie zabrakło także kranu i kuchenki.

mercedes_v-class_marco_polo_2014_3

Ponadto, złożone fotele tworzą bardzo duże i wygodne łóżko. Nie bez znaczenia jest także podłoga z drewna, diodowe podświetlenia i dbałość o detale. Tak skonfigurowana klasa V to prawdziwy „pałacyk” na kołach. Auto będzie dostępne z silnikami od 136 do 204 KM. Ceny nie są jeszcze znane.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes C 220 BlueTEC 7G-Tronic – Gwiazda segmentu D

Jeep Wrangler Unlimited 3.6 V6 Sahara – Droga bez kompromisów