w

Mercedes G 63 AMG pokonuje ciężki off-road

Klasa G została stworzona z myślą o pokonywaniu ciężkiego terenu. Z czasem stała się jednak modelem kultowym i wręcz luksusowym, który uchodzi za najdroższy w ofercie niemieckiej marki premium.

 

Przez niemal 4 dekady jego stylistyka się nie zmieniła. Mercedes dokłada jedynie nowocześniejsze wyposażenie i lepsze wykończenie. Teraz Gelendawagen uważany jest za synonim luksusu i mało kto wjeżdża nim w teren. Są jednak wyjątki. Jeden z nich zdecydował się na uczestnictwo w naprawdę trudnym rajdzie przeprawowym. W sumie nie dziwiłoby to nas wcale (to w końcu auto terenowe), ale Pan kierowca „dosiadł” topowej odmiany AMG, która ma za zadanie wzbudzać zazdrość w Dubaju… Mimo tego, auto naprawdę świetnie poradziło sobie z różnymi przeszkodami. Nie dało sobie rady tylko w jednym miejscu. Sami zobaczcie cały materiał:

https://www.youtube.com/watch?v=6na0I4qdS1s

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tipo Hatchback i Kombi – polskie ceny

Mercedes-Benz klasy E Lorinser