w

Mercedes EQT Concept – elektryczny kombivan nadjeżdża

Mercedes EQT 2021
Mercedes EQT Concept - elektryczny kombivan nadjeżdża

Niemiecka marka ze Stuttgartu włączyła najwyższy bieg i nie zmniejsza tempa premier. Wkrótce doczekamy się kolejnych.

Mercedes EQT Concept jest jedną z nich. To projekt kombivana, który zdradzi formę, jakiej należy się spodziewać po wersji produkcyjnej. Samochód ma zostać zaprezentowany już 10 maja. Towarzyszyć temu będzie słynny skateboarder, Tony Hawk.

Można więc domyślać się, że niemiecki samochód będzie promowany, jako wariant dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Z pewnością wśród jego głównych wyróżników znajdziemy walory użytkowe.

Jak zdradza zapowiedź zdjęciowa, możemy spodziewać się także odważnej stylistyki – jak na ten typ nadwozia. Z przodu będą dominować eleganckie reflektory i ogromna atrapa grilla. Z tyłu natomiast należy spodziewać się pionowych lamp.

Szczegóły techniczne nie zostały jeszcze ujawnione. Podejrzewamy, że dokładne dane pojawią się dopiero wraz z odmianą produkcyjną. Ta z kolei może zostać zaprezentowana jeszcze w tym roku.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X-Trail 2022

Nowy Nissan X-Trail trafi do salonów latem 2022 roku. Jego design znamy od 10 miesięcy

Volkswagen Polo 2021 facelift

Volkswagen Polo 2021 (po liftingu): Projektanci postawili na wyraźne zmiany