w

Mercedes-Benz G 65 AMG RevoZport 2017

Kultowa Klasa G jest jedną z ostatnich prawdziwych, surowych terenówek. Należy także do popularnych modeli wśród projektów tuningowych.

Kolejny tego przykład dotyczy firmy RevoZport, która postanowiła stworzyć pakiet dla legendarnego Mercedesa. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wyraźnie poszerzone nadkola, dzięki którym Gelenda wygląda jak przyklejona do drogi. Nie zabrakło także dodatkowej listwy z oświetleniem na dachu, tylnego spojlera, kapturków lusterek, dodatkowych listew ozdobnych, zmienionego zderzaka i nowej osłony koła zapasowego. Warto dodać, że wszystkie te elementy zostały wykonane z włókna węglowego. Ten sam materiał znajdziemy we wnętrzu, gdzie zdobi on konsolę środkową i panele drzwi. Warto dodać, że klienci zainteresowanie także wzrostem mocy mogą zdecydować się na przeprogramowanie komputera sterującego i nowy układ wydechowy proponowany przez tunera.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Jeep Wrangler – zdjęcia wnętrza!

Porsche 911 GT3: przyspieszenie 0-250 km/h (Video)