w

Mercedes-AMG A 35 Edition 1 – cena

Ostatnio informowałem Was o debiucie nowej wersji Klasy A. Będzie ona łącznikiem pomiędzy konwencjonalnymi odmianami a tą topową.

Pod maską A 35 pracuje czterocylindrowy, doładowany silnik o pojemności 2 litrów generujący 306 KM i 400 Nm. Współpracuje z nim 7-biegowy automat przekazujący cały potencjał na obie osie (4MATIC). Dzięki tym wartościom auto osiąga setkę w 4,7 sekundy i rozpędza się do 250 km/h (elektroniczny kaganiec).

Jak już wiecie, ceny A 35 startują od 188 500 zł. Osoby, które chcą mieć jeszcze bardziej wyjątkową sztukę, mogą postawić na wersję Edition 1, która stanowi wydatek 234 971 zł. Będzie ona dostępna przez pierwszych 18 miesięcy. Obejmuje ona pakiety aerodynamiczny AMG i AMG Night, złote akcenty (obudowy lusterek, okleiny drzwi), niebieski lakier, 19-calowe felgi Livorno, fotele AMG Performance z niebieskimi akcentami i szarymi przeszyciami oraz kierownicę AMG Performance.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZD D2S już na polskim rynku – co powinniśmy wiedzieć?

Mazda 3 2019 oficjalnie