w

McLaren 650S Limited Edition

Limitowane edycje supersamochodów zawsze przyciągają uwagę kolekcjonerów z całego świata. Nie inaczej będzie w przypadku specjalnej wersji najnowszego McLarena 650S

mclaren_650s_le_4

Najnowsze dzieło inżynierów z Woking powstało z okazji 20. rocznicy triumfu McLarena F1 GTR w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. Samochód pełnymi garściami czerpie inspirację ze zwycięskiej konstrukcji – na dachu i przednich błotnikach pojawiły się wloty powietrza, a grafitowe alufelgi mają ten sam wzór co w słynnej wyścigówce. Ponadto spece z McLaren Special Operations zaaplikowali modelowi m.in. specjalny odcień ciemnoniebieskiego lakieru i unikalne wykończenie wnętrza. Zmian nie wprowadzono za to w układzie napędowym i jezdnym – osiągi i prowadzenie są takie same jak w innych „650S-kach”. Chętni muszą się spieszyć ze składaniem zamówień – powstanie tylko 50 egzemplarzy.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kiedy zadebiutuje Jaguar C-X17?

Kolejna parodia Gymkhany