w

Mazda 6 po face liftingu

Mazda 6 to najprawdopodobniej najładniejszy samochód klasy średniej. To jednak nie oznacza, że nie powinien być odświeżany.

mazda_6_facelift_2014_2

Doskonale wiedzą o tym Japończycy, którzy przy okazji salonu w Los Angeles zdecydowali się na ten krok. Zmiany zewnętrzne są kosmetyczne. Pojawiły się lekko przeprojektowane zderzaki, nowe reflektory oraz grill. Producent wzbogacił też ofertę o dodatkowe wzory felg i lakiery. Co ciekawe, zmieniło się dość wyraźnie wnętrze. Faktura kokpitu została delikatnie zmodyfikowana, dzięki czemu wygląda ciekawiej i odróżnia się od tej, którą znajdziemy w CX-5. Ponadto zyskała nowy panel klimatyzacji i ekran dotykowy znany z Mazdy 3. Oprócz tego można liczyć na ciekawsze zegary i jeszcze lepsze materiały wykończeniowe.

mazda_6_facelift_2014_3

Przyznamy się, że jedyne czego nam brakowała w dotychczas oferowanej „Szóstce”, to właśnie ciekawe wnętrze. Teraz możemy bez żadnego „ale” stwierdzić, że japońska przedstawicielka segmentu D jest samochodem kompletnym.

 

Źródło: Mazda

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sebastian Vettel w przebraniu mechanika wkręca klientów!

Mitsuoka Orochi Evangelion Edition