w

Maluch z silnikiem CBR-ki na sprzedaż!

Maluch to najbardziej tożsamy z naszym Narodem samochód. Do dziś można spotkać zadbane egzemplarze, które wzbudzają uśmiech na twarzach – nie tylko entuzjastów motoryzacji.

Po polskich drogach jeżdżą również sztuki po gruntownych modyfikacjach. Jedna z nich trafiła właśnie na sprzedaż. Właściciel zamieszkały w Sędziszowie Małopolskim zdecydował się na kompleksową przeróbkę swojego Fiata. Z zewnątrz od razu rzucają się w oczy poszerzone nadkola (+35 cm), obniżone zawieszenie i charakterne felgi. W środku znajdziemy natomiast dwa kubełkowe fotele i sportową kierownicę. Najważniejsza jest jednak jednostka napędowa. Autor projektu zdecydował się na swap z Hondy CBR 1000. Motocyklowy benzyniak o mocy 150 KM został umieszczony przed tylną osią, co pozytywnie wpływa na rozłożenie masy pojazdu. Ten spory potencjał trafia na tylne koła – cały układ został przeszczepiony z BMW E30, podobnie zresztą jak hamulce. Nie mogło oczywiście zabraknąć szpery.

Teraz ten niezwykły sprzęt szuka nowego właściciela. Cena? 19 999 zł. Link do ogłoszenia znajdziecie tutaj.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Montowanie układu wydechowego za 130 000 zł! (Video)

Ford Kuga 2.0 TDCi AWD Titanium – Więcej świeżości