w

„Maksymalny” egzemplarz BMW M4

BMW M4 to bawarskie coupe, które wyróżnia się świetnymi właściwościami jezdnymi. Jest to także coraz popularniejszy samochód w Abu Dhabi, gdzie oszczędzanie nie jest najpopularniejszą czynnością.

bmw_m4_abu_dhabi_dealer_2014_2

Jeden z salonów postanowił wystawić na sprzedaż maksymalnie doposażony egzemplarz tego modelu. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim wszelkiego rodzaju dodatkami uzupełniającymi karoserię, dzięki którym M4 prezentuje się jeszcze bardziej agresywnie. Nie zabrakło także pasów w kolorze M-Power.

bmw_m4_abu_dhabi_dealer_2014_3

We wnętrzu zagościło natomiast wiele elementów z włókna węglowego. Ponadto auto zostało wyposażone w kierownicę z wbudowanym wyświetlaczem, sportowe fotele i aluminiowe pedały. Jeśli chodzi o układ napędowy, to wszystko pozostało seryjne. Pod maską dalej pracuje doładowana jednostka benzynowa generująca 431 KM. I trzeba uczciwie przyznać, że większa moc nie jest potrzebna…

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fisker wraca do gry

Smart ForFour Edition 1