w

Lexus RX 2023 coraz bliżej. Jest zapowiedź!

Nowy Lexus RX
Lexus RX 2023 coraz bliżej. Jest zapowiedź!

Japoński SUV klasy premium doczeka się w końcu nowej generacji. Premiera jest już bardzo blisko.

Lexus RX 2023 będzie ewolucją stylistyczną, rewolucją wnętrza i domem dla wielu nowoczesnych technologii. Znając tego producenta, nie zabraknie zaawansowanych rozwiązań wpływających na komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Zapowiedź zdjęciowa zdradza, czego możemy się spodziewać w przypadku designu. Samochód otrzymał nowy front, który zdobią przemodelowane reflektory i grill o nowej fakturze. Mimo gruntownej zmiany, każdy wciąż rozpozna, że to Lexus – nawet jeśli ktoś zasłoni logo producenta. Właśnie tak buduje się tożsamość stylistyczną gamy modelowej.

Lexus RX 2023 – czego się spodziewać?

Z pewnością jeszcze większego dopracowania. Można podejrzewać, że Lexus RX 2023 podniesie poprzeczkę jakościową i będzie jeszcze lepiej wykonany, niż jego poprzednik. Klienci oczekują też rewolucji technologicznych.

Zobacz także: Koncepcyjny SUV Lexusa skrywa napęd elektryczny. Doczeka się produkcyjnej wersji

Największe zainteresowanie budzą multimedia. Wydaje się, że nowość otrzyma zaktualizowany system, który będzie mógł rywalizować z konkurencyjnymi instrumentami, które są stosowane w innych markach.

Lexus RX 2023 - front
Premiera nowej generacji odbędzie się 1 czerwca

Wydaje się, że charakter premium zostanie podkreślony dużymi możliwościami personalizacji. Będzie dotyczyć to zarówno wyposażenia funkcjonalnego, jak i dekorów i kolorów – z myślą o estetach.

Zobacz także: Lexus LC 500 Shooting Brake. To byłoby dobre

Jeżeli chodzi o gamę modelową, to należy spodziewać się przede wszystkim hybryd. Jakich? Raczej klasycznych (HEV), które mają technologię samodzielnego ładowania (małej baterii). To najbardziej optymalny wariant takich układów. Niewykluczone, że w ofercie pojawi się również klasyczna wersja benzynowa.

Lexus RX 2023 ma zadebiutować już 1 czerwca. Tuż po premierze pokażemy Wam pełne zdjęcia i ujawnimy przekazane informacje techniczne na temat japońskiego SUV-a.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subaru Impreza P1 kontra Mitsubishi Lancer EVO

Subaru Impreza P1 i Mitsubishi Lancer EVO – pojedynek „dziadków”

AMG GT 63 E Performance F1 Edition

Mercedes-AMG GT 63 S E Performance F1 Edition. Dopłata ponad 100 tysięcy złotych