w

Ktoś tu trochę przesadził. Rolls-Royce Cullinan od Mansory.

Rolls-Royce długo kazał czekać na SUV-a. Mimo tego, Cullinan został ciepło przyjęty i cieszy się sporym zainteresowaniem. Także wśród firm tuningowych.

W tej grupie jest oczywiście Mansory, które słynie z bezgranicznej odwagi. Jej kolejny projekt oparty na wspomnianym już luksusowym SUV-ie jest tego doskonałym przykładem. Choć nie do końca pozytywnym, choć wiele zależy od gustu…

Samochód otrzymał muskularny body kit, w skład którego wchodzą m.in.: poszerzone błotniki, zmodyfikowane zderzaki, nakładki progowe, spojlery, dodatkowe wloty i wstawki z włókna węglowego. Nie zabrakło też obniżonego zawieszenia i charakterystycznych felg.

Z kolei wnętrze jest tak seledynowe, że pewnie jeździlibyśmy w okularach przeciwsłonecznych w każdą pogodę. Pod względem jakości użytych materiałów i poziomu spasowania nie można jednak mieć najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko jest z najwyższej półki.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Volkswagen Golf 2020 – znamy polski cennik!

Volvo zdjęcie blokady prędkości

Volvo S90 T8 AWD Inscription – Lepszy wymiar hybrydy