w

Kradzież paliwa na stacji w Pszczynie. Poznajesz tego „bohatera”? Jeśli tak, powiadom policję (wideo)

kradzież paliwa w Pszczynie
Kradzież paliwa na stacji w Pszczynie. Poznajesz tego "bohatera"? Jeśli tak, powiadom policję (wideo)

Do tego zdarzenia doszło w minioną niedzielę (20 listopada) około godziny 15:00 na stacji Intermarche przy ulicy Bielskiej w Pszczynie.

Pewien młody mężczyzna, którego twarz została zarejestrowana przez kamerę, zdecydował się na kradzież paliwa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń nie był to przypadek. Poza tym, główny podejrzany nie działał sam.

Pracownik obiektu przekazał nagranie lokalnym mediom, które udostępniły je w sieci. Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję. Jak wynika z podanych informacji: „złodzieje najpierw ukryli się w samochodzie między sklepami, po czym jeden wyszedł z bańką, do której wlał benzynę za kwotę 120 złotych”.

>Dwaj Ukraińcy chcieli ukraść paliwo. Dostali gazem po oczach. Nie mieli nawet grosza (wideo)

Jeden z pracowników wybiegł za sprawcami i starał się zrobić zdjęcie rejestracji. Niestety, fotografia jest nieczytelna, co utrudnia ustalenie tożsamości podejrzanych. Właśnie dlatego właściciel obiektu prosi o pomoc potencjalnych świadków lub osoby, które rozpoznały mężczyznę lub dysponują nagraniem z prywatnego monitoringu, które mogło uwiecznić rejestrację ich pojazdu.

Wszelkie informacje należy zgłaszać policję. Warto w tym celu skontaktować się z mundurowymi pracującymi w zespole do spraw wykroczeń. Są oni dostępni pod numerami telefonów 47 85 522 42 oraz 47 85 522 000.

Sprawcy nie przekroczyli 500 złotych, co oznacza, że będzie to potraktowane jako właśnie wykroczenie. Skończy się więc co najwyżej mandatem, ale każda kara jest lepsza, niż żadna.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cwaniak w Passacie celowo zahamował przed maską

Cwaniak w Passacie celowo zahamował i doprowadził do kolizji. Okazało się, że to 23-latek (wideo)

Kierowca zahamował przed pieszym na przejściu

Czy to było wtargnięcie na przejście? Niektórzy mają wątpliwości (wideo)