w

Koncepcyjne szkice następcy LaFerrari.

Wraz z McLaren i Porsche, Ferrari napisało nowy rozdział w historii przemysłu motoryzacyjnego pokazując światu LaFerrari w 2013 roku.

Wszystkie 500 sztuk sprzedało się jak gorące bułeczki, nawet pomimo 7-cyfrowej ceny. Kupując LaFerrari teraz – trzeba zapłacić dwukrotność i tak już kosmicznie wysokiej sumy. Łatwo jednak zrozumieć dlaczego… Oprócz oszałamiającego projektu, samochód wyposażony jest w hybrydowy układ napędowy, który łącznie dostarcza 950KM i 900Nm momenty obrotowego.

Ferrari patrzy już jednak na następcę hybrydowego samochodu, który ma pojawić się za 3 do 5 lat, według najnowszego raportu.

Nikt poza firmą nic o tym nie wie, ale to nie powstrzymało Fernando Pastre Fertony od wyobrażenia sobie tego, jak mógłby wyglądać następca LaFerrari, używając pewnych stylistycznych wskazówek z poprzednika, łącząc je z kilkoma ostrymi liniami i nazywając to LaRossa.


Następca aktualnego hiper samochodu ze stajni Ferrari, musi nie tylko uważać na następcę McLarena P1 i Porsche 918 Spyder, ale także Mercedesa-AMG i Aston Martina.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy nurt stylistyczny BMW

Łada powiększa gamę modelową