w

Koncepcyjne Audi Prologue

Na rozpoczynającym się salonie samochodowym w Los Angeles producent z Ingolstadt zaprezentuje niezwykle interesujący model koncepcyjny. Jest na co popatrzeć!

audi_prologue_concept_6

Prologue to efektowna zapowiedź nowego języka stylistycznego marki, który pojawi się w kolejnych generacjach modeli Audi. Wytworne Coupe jest tylko nieznacznie krótsze od topowego A8, ale niezwykle smukła sylwetka i udanie uchwycone proporcje maskują jego prawdziwe wymiary. Centralnym punktem przedniego pasa w dalszym ciągu będzie ogromny grill, lecz tutaj jest on umieszczony znacznie niżej niż w obecnych modelach. Ciekawostką jest wklęsła tylna szyba, od razu przywodząca na myśl identyczne rozwiązanie znane z Citroena C6. Wnętrze przepełnione jest różnymi panelami dotykowymi, pozwalającymi na operowanie wszelkimi dostępnymi funkcjami (a jest ich sporo…). Nie mielibyśmy nic przeciwko wprowadzeniu Prologue do produkcji w podobnej formie – Mercedes Klasy S w wersji Coupe miałby godnego rywala.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obwodnica Międzyrzecza z drugą jezdnią

BMW wykorzysta Google Glass do poprawy jakości