w

Kompaktowa przyczepka jako namiastka kampera: Ciekawy projekt niemieckiej firmy

7even50 One
Kompaktowa przyczepka jako namiastka kampera: Ciekawy projekt niemieckiej firmy

Turystyczny tryb życia wymaga ciągłego przemieszczania i gotowości na nieplanowane wydarzenia.

Nie da się wszystkiego przewidzieć, dlatego osoby podróżujące powinny być przygotowane na różne scenariusze. Czasami trudno jest przewidzieć miejsce noclegu, dlatego niektórzy decydują się na kampery lub samochody przystosowane do odpoczynku.

Przyczepka kempingowa
W niewielkim wnętrzu kryje się wiele użytecznych rozwiązań

Niemiecka firma postanowiła natomiast zaoferować kompaktową przyczepę, która jest swego rodzaju kompromisem. Zapewnia komfortowe warunki dwóm osobom, a przy tym jest znacznie tańsza, niż nowy kamper. Oczywiście, nie ma wszystkich udogodnień, ale…

Kompaktowa przyczepa receptą

Jednoosiowa przyczepka 7even500 One waży około 750 kilogramów. Jest w pełni zabudowana. Wejście do środka umożliwiają boczne drzwi. Wnętrze jest zaskakująco przytulne. Znajdziemy tu jadalnie, którą łatwo przekształcić w dwuosobowe łóżko.

7even50 One interior
Na pokładzie znajdują się liczne półki, zlew, lodówka i wiele innych rozwiązań

Nie zabrakło także wentylacji, zlewu, okna, schowków, toalety kempingowej, oświetlenia, gniazdek 230V oraz lodówki. Działanie tych urządzeń wszystko zapewnia niewielka, 500-watowa „elektrownia”, którą uzupełniają płyty fotowoltaiczne (120 wat).

Przyczepa 7even50
Jadalnia może szybko zmienić się w sypialnię

Na życzenie klienta, w kabinie mogą znaleźć się odtwarzacz DVD, telewizor oraz koło zapasowe. Zakup tego ostatniego jest najlepszym pomysłem. Ile kosztuje przyczepa 7even50 One? W Niemczech startuje od 12 599 euro, co stanowi niemal 58 tysięcy złotych (kurs 4,59).

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai Santa Cruz 2022

Hyundai Santa Cruz 2022, czyli nowy pick-up. Mamy nadzieję, że to nie jest żart

Sprzedaż nowych aut marzec 2021

Sprzedaż nowych aut w Polsce – marzec 2021. Toyota przed Skodą i Volkswagenem