w

Kolizja i brak koncentracji – nieostrożny kierowca autobusu (Video)

W terenie zabudowanym istnieje mnóstwo miejsc, które mogą stwarzać ryzyko powstania wypadków czy kolizji. Warto więc zachowywać szczególną ostrożność i starać się przewidywać zachowanie innych użytkowników drogi.

Tutaj zabrakło nie tylko uwagi, ale także koncentracji. Zaczęło się od „kontaktu” osobówki z autobusem. Na szczęście było to „zahaczenie”, które zaowocowało jedynie uszkodzeniami na karoseriach. Niestety, na tym się nie skończyło… Kierowca dużego pojazdu wysiadł z kabiny i podszedł do drugiego uczestnika zdarzenia. Wtedy też pasażerowie zaczęli opuszczać autobus…

Przez roztargnienie bądź nerwy, prowadzący autobus zapomniał zabezpieczyć auto przed stoczeniem. Zanim wszyscy wysiedli, pojazd zaczął się staczać. Kierowca dogonił „szoferkę” i nacisnął na hamulec przed wystąpieniem jeszcze gorszych konsekwencji. Niektórzy jednak odnieśli obrażenia podczas wyskakiwania… Zobaczcie to:

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nietypowe zakończenie pasa ruchu – nawet jak na Rosję… (Video)

Kielce: Kontrowersyjne zachowanie policjantów i nieuzasadnione pretensje (Video)