w

Kolejna generacja Kii Sorento w drodze

Kia Sorento to duży, koreański SUV cieszący się sporą popularnością w Europie. Już wkrótce poznamy trzecią generację tego modelu.

kia_sorento_teaser_2014_1

Koreański producent zaprezentował już światu pierwsze zajawki przedstawiające sylwetkę auta. Dzięki nim możemy śmiało wywnioskować, że będzie to auto wpisujące się w najnowszy nurt stylistyczny marki. Pas przedni z charakterystycznym grillem i długie reflektory to ukłon w stronę najnowszego Cee’da. Z kolei tył, dzięki dobrym proporcją, niewielkiej szybie i wyraźnemu spojlerowi emanuje dynamiką i masywnością.

kia_sorento_teaser_2014_2

Auto otrzyma zapewne większy rozstaw osi, co bez wątpienia przełoży się ilość miejsca we wnętrzu. Nie bez znaczenia będą także znacznie lepsze materiały wykończeniowe, a także bardzo bogate wyposażenie. Oficjalny debiut? Paris Motor Show. Czekamy.

 

Źródło: Kia

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polaris Slingshot oficjalnie

Ferrari będzie wykorzystywało elektryczne turbosprężarki