w

Kierowca Mustanga spadł w 100-metrową przepaść: Wyciągnięcie auta wymagało użycia dźwigu

Mustang spadł w przepaść
Kierowca Mustanga spadł w 100-metrową przepaść: Wyciągnięcie auta wymagało użycia dźwigu

Jazda Mustangiem sprawia bardzo dużo frajdy. Wymaga jednak wyczucia, umiejętności i pokory, co nie zawsze jest typowe dla jego użytkowników.

Właśnie dlatego w sieci nie brakuje nagrań, w których głównymi bohaterami są użytkownicy muscle carów. Bardzo często przeceniają oni własne doświadczenie i zamiast wzbudzić podziw zdobywają niechlubną popularność poprzez doprowadzenie do kolizji bądź utratę panowania nad autem.

Mustang spadł w przepaść

Nie inaczej było tym razem, kiedy użytkownik najnowszej generacji kultowego Forda przesadził na wymagającym zakręcie i spadł w przepaść. Pokonał 100 metrów wielokrotnie dachując, co nie napawa optymizmem. Samochód został poważnie zniszczony i wydaje się, że tylko podwozie nadaje się do ponownego użytku.

Sporym wyzwaniem było wyciągnięcie auta ze stromego zbocza. Wymagało to użycia specjalistycznego dźwigu, który mógł dosięgnąć do wraku. Wydaje się, że auto nie wróci już na drogi, ale może być z pewnością dawcą niektórych części.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Volkswagen Golf Alltrack cennik

Nowy Volkswagen Golf Alltrack (2021) wyceniony: 176 790 zł to minimum, ale już w podstawie jest moc

Lamborghini rallycross

Rallycross w wydaniu Lamborghini: Supersamochód wśród wraków z mocnymi silnikami