w

Katowice: Kolejny szeryf na drodze. Tym razem kobieta

Katowice kobieta szeryf
Katowice: Kolejny szeryf na drodze. Tym razem kobieta

Mamy nadzieję, że kultura jazdy w Polsce będzie wzrastać wraz ze świadomością kierowców. Niestety, jeszcze wiele lat nauki przed nami.

Nie brakuje użytkowników ruchu, którzy nie wiedzą, jakie przepisy obowiązują w naszym kraju. Niektórzy chcą samodzielnie wyznaczać standardy i egzekwować prawo – tak, jak im jest wygodnie. Co ciekawe, nie są to pojedyncze przypadki (do takich sytuacji dochodzi codziennie).

Pani Szeryf w Katowicach

Ta historia pokazuje, że nie tylko panowie lubią blokować drogę. Pewna kobieta w miejskim samochodzie postanowiła wstrzymać zapędy kierowcy, który korzystał z pasa dojazdowego. Nie chciała, by ją wyprzedził, skoro ona stoi w kolejce…

Blokowanie pasa katowice
Blokowanie tylko spowolniło ruch na lewym pasie

To oczywiście wbrew prawu i grozi mandatem. Pani nie zdawała sobie sprawy, że po to są dwa pasy otwarte, by ruch rozkładał się na oba. Warto dodać, że na tym zjeździe w Katowicach często zdarzają się takie przejawy „szeryfowania”.

https://www.youtube.com/watch?v=yi4E5IsBIBk

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

George Russell na torze Imola

Russell jechał po swój pierwszy punkt. Uderzył jednak w barierki jadąc za samochodem bezpieczeństwa

Rotterdam Amfibia autobus

Niezwykła atrakcja turystyczna w Rotterdamie: Autobus jak amfibia