w

Katowice: Agresywny rowerzysta przejeżdża na czerwonym i wyzywa kierowcę

Konflikt między kierowcami a rowerzystami trwa w najlepsze. Do sieci co chwilę trafiają kontrowersyjne nagrania, które nie napawają optymizmem.

Zdarza się, że jedni robią na złość drugim. Nie brakuje też wzajemnych obelg. To oczywiście nie prowadzi do niczego dobrego. Aby uniknąć takich sytuacji, trzeba konsekwentnie przestrzegać przepisów i zachowywać szacunek do innych uczestników ruchu.

Ten użytkownik jednośladu nie miał jednak zamiaru podporządkować się panującym standardom. Zaczęło się od zlekceważenia czerwonego światła. Nie powstrzymała go nawet obecność aut pokonujących skrzyżowanie. Gdy jeden z kierowców zwrócił mu uwagę, zaczął rzucać wyzwiskami i groźbami.

Autor materiału zachował jednak wstrzemięźliwość. Gdyby odpowiedział tym samym, mogłoby dojść do jeszcze mocniejszych przejawów agresji. Pozostaje mieć nadzieję, że rowerzysta zdołał opanować emocje i nie zrobił krzywdy – ani sobie, ani innym. Nigdy nie pokonujcie skrzyżowania, gdy świeci się czerwone i nie podejmujcie pochopnych decyzji, które są wynikiem poddenerwowania.

Źródło: YouTube

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fatalny wypadek z udziałem motocyklisty – kierowca zlekceważył czerwone światło

Ford Puma ST - polski cennik

Wielki debiut! Ford Puma ST 2021 otwiera rynek sportowych crossoverów segmentu B