w

Już wkrótce do kin trafi Taxi 5!

Kultowa seria Taxi ma już 20 lat. Do tej pory mogliśmy obejrzeć cztery części, w których główną rolę grał Samy Naceri. Równie istotne były jego samochody – Peugeoty 406 i 407 po licznych modyfikacjach.

Dokładnie 11 kwietnia 2018 roku (w rocznicę) na ekrany kin trafi piąta odsłona francuskiej produkcji. Czego możemy się spodziewać? Jeśli chodzi o twarze, to zmienił się kluczowy bohater – wspomniany wyżej Naceri nie będzie więc najszybszym taksówkarzem na naszej planecie. W filmie wystąpi jednak kilka innych „starych postaci”, wśród których znajdziemy komisarza Gilberta (na stare lata został burmistrzem) i czarnoskórego policjanta (wyluzowanego fana muzyki reggae). Nie zabraknie także modelu 407, który trafi do nowego właściciela. Hmm, szkoda, że francuska marka nie zdążyła wypuścić drugiej generacji 508…

Scenariusz oparto na włoskim gangu, z którym zmierzy się policja z Marsylii. Przerobiony Peugeot będzie szalał po lokalnych drogach razem z takimi tuzami, jak Ferrari 458 Italia czy Lamborghini Aventador. Sceny będą oczywiście uzupełnione wypadkami radiowozów… Oto oficjalna zapowiedź:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policjant goni motocyklistów jadąc 240 km/h (Video)

Wyprzedzanie zakończone kłótnią na środku drogi – kto zawinił? (Video)