w

Jeep Wrangler 2019.

Całkowicie nowy Jeep Wrangler !

Bez wątpienia jest jednym z najbardziej wyczekiwanych samochodów roku, a dzięki LA Auto Show jesteśmy coraz bliżej poznania wszystkiego, co powinniśmy o nim wiedzieć.

Zdjęcia pokazują wystrój wnętrz łączący tradycyjny styl z nowoczesnymi technologiami, ponieważ nowy Wrangler z pewnością będzie napakowany większą ilością systemów bezpieczeństwa i opcji łączności niż kiedykolwiek wcześniej.
Oczekiwać można lepszej wszechstronności, wyższej jakości materiałów i lepszego ogólnego komfortu dla kierowców i pasażerów. Na przykład skóra z kontrastującym szwem na desce rozdzielczej nie była czymś, czego właściciele Wranglera mogli wcześniej spodziewać się ze swoich samochodów.

Ogólny wygląd kabiny również został zmieniony, mimo że od razu rozpoznamy go, jako Wrangler-owski. Kierownica jest ewolucją tej z poprzedniego modelu, podczas gdy środkowa konsola ma teraz większy ekran z dwoma otworami nawiewu. W starym samochodzie otwory wentylacyjne były umieszczone poniżej ekranu nawigacji satelitarnej, a przełączniki klimatyzacji wyglądały tak, jakby należały do czegoś z ubiegłej epoki. Teraz wszystko wygląda bardziej nowocześnie.

Jest też wyświetlacz między dwoma głównymi wskaźnikami, a także o wiele więcej przycisków i przełączników. Reszta samochodu już widzieliśmy. Wciąż ma on grill w kształcie trapezu, okrągłe reflektory, kwadratowe tylne światła, lepszą aerodynamikę i składaną szybę przednią.

Rafał Łakus

Napisane przez Rafał Łakus

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tesla Model X skradziona… po raz drugi.

Dolnośląskie: Kierowca próbuje wymusić zderzenie (Video)