w ,

Jazda Ferrari po torze wyścigowym. Sprawdź sam!

Przejażdżka Ferrari po torze
Jazda Ferrari po torze wyścigowym. Sprawdź sam!

Spełnienie marzeń fana motoryzacji jest dziś znacznie łatwiejsze, niż jeszcze dwie dekady temu. Zamiast wpatrywać się w tapety i plakaty można zasiąść za kierownicą niezwykłego samochodu.

Jazda Ferrari po torze wyścigowym – brzmi, jak zawód godny pozazdroszczenia. W tę rolę może jednak wcielić się niemal każdy. Jakim cudem? Wszystko za sprawą oferty https://autoprezent.pl, która jest skierowana do pasjonatów czterech kółek i nie tylko.

Jazda Ferrari na torze
Przejażdżka Ferrari może być spełnieniem własnych marzeń albo świetnym prezentem dla fana samochodów

Przejażdżka włoskim samochodem jest dla wielu realizacją najbardziej pożądanych fantazji. Nie trzeba jednak wielkich poświęceń, by móc tego dokonać. Zdolność kredytowa i ogromne pieniądze też nie są wymogiem.

Jazda Ferrari po torze wyścigowym to nie wszystko!

Ile to wszystko kosztuje? No cóż, niektórzy wydają więcej na papierosy w ciągu miesiąca. Okazuje się, że wystarczy kilka stów, by przejażdżka Ferrari na torze stała się faktem. Świetnym tego przykładem może być model F430.

Warto w tym miejscu podać kilka liczb. Silnik V8 o pojemności 4,3 litra oddaje do dyspozycji użytkownika 490 koni mechanicznych i 465 niutonometrów. Te pokaźne wartości sprawiają, że włoskie auto potrafi przyspieszać do setki w 4 sekundy i rozpędzać się do 315 km/h.

Oferta jest oczywiście znacznie bogatsza. Każdy może w niej znaleźć propozycję, która obudzi duże emocje. Wśród dostępnych pojazdów znajdują się m.in.:

  • Lamborghini Huracan
  • Lamborghini Gallardo
  • Ferrari F12berlinetta
  • Ferrari 458 Italia
  • Ferrari F430
  • Honda NSX
  • Nissan GTR
  • Audi R8 V10 Plus
  • KTM X-BOW

Aby zapoznać się z pełną ofertą, warto odwiedzić oficjalną stronę firmy. Należy dodać, że czas trwania zależny jest od samego kupującego. Niemniej jednak przed odbyciem jazd zawsze udzielane jest szkolenie, które realizują profesjonaliści. Nikt więc nie musi się obawiać.

Jazda Ferrari na prezent
W ofercie Autoprezent znajduje się cała flota wyjątkowych samochodów

Nawet kilka okrążeń pod okiem instruktora może okazać się nie tylko emocjonującym doświadczeniem, ale też zwiększeniem świadomości i umiejętności. Niekiedy naprawdę niewiele trzeba, by spełnić marzenia – zarówno swoje, jak i bliskich.

Co istotne, nie trzeba od razu decydować się na konkretną lokalizację i termin. Firma Autoprezent oferuje bowiem vouchery umożliwiające dopasowanie warunków do własnych oczekiwań. Ich ważność sięga 365 dni.

Avatar photo

Napisane przez Wojtek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Interwencja obywatelska - pomoc niewidomej kobiecie

Nietypowa sytuacja na skrzyżowaniu. Wzorowa postawa kierowcy Alfa Romeo

Zawodowiec zaatakował innego kierowcę

Wyprzedzanie ciężarówką na czołówkę. Zawodowiec wstrzymał ruch i zaatakował innego kierowcę (wideo)