w

Jazda po chodniku – konflikt pieszego z taksówkarzem (Video)

Kierowcy taksówek nie mają ostatnio dobrej opinii. Nie dość, że mają droższe usługi niż „przewozowa konkurencja”, to jeszcze w sieci pojawiają się liczne nagrania przedstawiające ich kontrowersyjne zachowanie.

I oto kolejny tego typu materiał. Tym razem jeden z taksówkarzy zdecydował się na skorzystanie z chodnika. Nie trzeba nikomu mówić, że to niedozwolone. Na jego nieszczęście, pojawił się pieszy, który nie zamierzał odpuścić i zejść z drogi. Zamiast tego wyjął telefon i zaczął nagrywać całe zdarzenie.

Zaczęły się więc wyzwiska, popychanie zderzakiem, a nawet próba „złapania”. W końcu „zawodowy kierowca” zdołał przejechać. Co ciekawe, wykorzystał przy okazji przejście dla pieszych. Pamiętajcie jednak, że nie każdy taksówkarz tak postępuje i są w tym środowisku osoby godne zaufania. Zobaczcie to:

Źródło: YouTube

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najgłupsza próba wyprzedzania, jaką zobaczysz (Video)

Volvo S60 2018 – pierwsze zdjęcie!