w

Bezprecedensowa interwencja policji: zastrzelenie złodzieja skutera (Video)

W wielu zakątkach naszej planety znajdują się miejsca, które uchodzą za wyjątkowo niebezpieczne. Dobrym tego przykładem mogą być niektóre regiony Brazylii.

Przestępczość w tamtym kraju jest na tak zaawansowanym poziomie, że trudno sobie z nią poradzić. Właśnie dlatego policja stosuje środki, które w Europie mogłyby zostać uznane za ostateczne, a nawet… niedorzeczne. Kolejny tego dowód zarejestrowała kamera monitoringu pobliskiego sklepu.

Na nagraniu widać, jak dwaj mężczyźni podjeżdżają do człowieka i kradną mu skuter. Tak się złożyło, że w pobliżu znajdował się patrol funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie. Policjanci zorientowali się, co właśnie miało miejsce i podjęli działania. Pierwszy ze sprawców został… zastrzelony, a za drugim podjęto pościg. Nie znam dalszego ciągu historii, ale pewne jest jedno – w Brazylii nie ma taryfy ulgowej dla jakichkolwiek przestępców. Zobaczcie nagranie:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Unikatowa Seria 7 w przedłużonej wersji na sprzedaż

Szalona jazda Lanosem – dachowanie przy 180 km/h (Video)