w

Hyundai i30 N Wagon – wizualizacja

Do internetu trafiła wizualizacja przedstawiająca Hyundaia i30 w wersji N z nadwoziem Wagon. Za grafikę odpowiedzialny jest znany projektant ukrywający się pod pseudonimem X-Tomi.

 

Musimy przyznać, że usportowione, kompaktowe kombi rodem z Korei wygląda bardzo dobrze i nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby taki wariant trafił do produkcji seryjnej, a co za tym idzie – na polski rynek. Auto zyskało fajne zderzaki, nakładki na progi, niebieski lakier z czarnymi wstawkami i wyraźnie obniżone zawieszenie. Nie bez znaczenia są także ładne felgi aluminiowe zintegrowane z niskoprofilowymi oponami, które dopełniają udaną całość. Jeśli taka wersja trafi kiedykolwiek do sprzedaży, będzie miała pod maską tę samą jednostkę co hatchback, czyli doładowanego, 2-litrowego benzyniaka o mocy 246/271 KM.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Broszura nowego Suzuki Swift Sport

Nowy Nissan Leaf przyłapany!