w

Hyundai i30 N Line

Koreańska marka poszerza swoją ofertę wyposażeniową dotyczącą modelu i30. Zgodnie z trendami, nawiązuje ona stylistycznie do najbardziej sportowej odmiany.

Wersja N Line, bo taką nosi nazwę, wyróżnia się przeprojektowanymi zderzakami, czarnymi nakładkami i charakterystycznymi felgami w rozmiarze 18 cali. Aby zachować jednak charakter bogatej wersji, styliści zachowali chromowane uzupełnienia. Z kolei we wnętrzu znajdziemy dobrze podpierające ciało fotele ze skórzano-zamszowym wykończeniem i starannymi przeszyciami. Lista wyposażenia jest oczywiście bardzo bogata i obejmuje m.in.: skórzaną kierownicę, metalowe nakładki na pedały czy atrakcyjna gałkę drążka zmiany biegów. Prezentowany wariant będzie dostępny z dwiema jednostkami: 1.6 CRDi (136 KM) oraz 1.4 T-GDI (14o KM).  Co istotne, N Line trafi do oferty jeszcze tego lata.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mio Pilot 15 LM – test nawigacji

Skoda Karoq Scout oficjalnie