w

Honda Type R została… kosiarką.

Japońska marka od lat inwestuje w nowoczesne technologie, które mają ułatwiać życie. Jej inżynierowie rozwijają więc wszelkiego rodzaju gałęzie związane z autonomizacją przedmiotów codziennego użytku.

Tym razem projektanci wyostrzyli swoje zmysły i użyli wyobraźni by stworzyć… samodzielnie pracującą kosiarkę. Co ciekawe, jej siła tkwi nie tylko w nowoczesnych rozwiązaniach, ale także w designie. Urządzenie otrzymało pakiet, który przypomina Hondę Civic Type R. Mamy więc biały lakier, naklejki imitujące światła i grill, trzy atrapy końcówek wydechu a nawet pokaźny spojler.

Nie wiemy, jak szybko jeździ ta kosiarka, ale docisku nigdy za wiele… Przejdźmy do danych technicznych. Przedmiot został wyposażony w czujniki i sensory monitorujące sytuację z każdej strony. Dzięki temu wie, w którą stronę zmierzać. Za napęd służy oczywiście silnik elektryczny. Fani motocykli mogą natomiast wybrać wersję nawiązującą do Hondy CBR. Urządzenie jest dostępne w Stanach Zjednoczonych i kosztuje 2799 dolarów.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wymiana mechanizmu rozrządu. Jak często ją przeprowadzać?

Silnik 1.6 Multijet (Fiat) – opinie, problemy, awarie, eksploatacja