w

Genesis G70 po kompleksowych modyfikacjach. Co za kot!

G70 tuning
Genesis G70 po kompleksowych modyfikacjach. Co za kot!

Koreańska marka premium wciąż zbiera się do debiutu na naszym rynku. Tymczasem do sieci trafiają zdjęcia kolejnych ciekawie przerobionych egzemplarzy jej modeli.

Ten Genesis G70 po kompleksowych modyfikacjach pokazuje światu, jak wygląda poważny tuning, który łączy awangardę i klasę z krzykliwością. Trzeba przyznać, że osoby odpowiedzialne za ten projekt wykonały kawał dobrej roboty. Czapki z głów.

Tu jet tyle ciekawych zmian, że nie wiadomo, od której zacząć. Wystartujmy więc używając stwierdzenia, że całość jest niezwykle spójna. Żaden seryjny sedan nie wygląda tak muskularnie, jak ten koreański pojazd.

Genesis G70 – kompletny tuning optyczny

Front jest zbliżony do oryginalnego. Delikatnie zmodyfikowano jedynie zderzak. Z tyłu zagościł natomiast potężny dyfuzor. Największą uwagę pochłaniają jednak błotniki. Zostały one poszerzone o około 20 centymetrów.

Genesis G70 tuning
Każdy błotnik został poszerzony o około 20 centymetrów

Do tego obniżono zawieszenie i zamontowano ogromne felgi z szerokimi ranami. To wszystko sprawia, że prezentowany Genesis G70 wygląda jak przyklejony do drogi. Raczej nie zaparkujesz nim w liniach zwykłego miejsca parkingowego.

Genesis G70 po tuningu
Dzięki poszerzeniom i „glebie”, auto wygląda jak przyklejone do nawierzchni

Właściciel samochodu postawił także na modyfikacje wnętrze. W kabinie pojawiły się nowe, bardzo ciekawie wyglądające dekory. Nie zabrakło również kierownicy z mięsistym wieńcem. Ważnym punktem jest także zestaw audio.

Tuning jest naprawdę imponujący. Oczywistym jest, że auto straciło na swojej praktyczności, ale właściciel raczej nie przejmował się tym faktem. I właśnie to jest piękne w motoryzacji – ma ona różne oblicza.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW M3 GT E36

Sprzedałeś swoje BMW M3 E36 za grosze? Jeśli tak, to lepiej nie patrz na to ogłoszenie

Citroen Ami vs electric cars

Wyścig pudełek na kołach. Prędkość nie jest ich mocną stroną