w

Geely GC9 przed debiutem

Chińska motoryzacja wciąż się rozwija, krocząc ścieżką przetartą przez Koreańczyków. Dobrym świadectwem postępu może stać się nowe Geely GC9.

geely_gc9_3

Trzeba przyznać, że model wygląda całkiem obiecująco – co prawda w stylistyce można doszukać się pewnych nawiązań do koreańskiej czy japońskiej konkurencji, ale i tak w porównaniu z innymi konstrukcjami z Chin nowe Geely nie ma się czego wstydzić. Podobnie jest z wnętrzem, które już na pierwszy rzut oka sprawia niezłe wrażenie – producent obiecuje, że oprócz przyzwoitego wykonania zaletą modelu ma być bogate wyposażenie. GC9 będzie dostępne z trzema silnikami benzynowymi – wolnossącym 2.4, turbodoładowanym 1.8 i topowym V6 o pojemności 3.5 litra. Model ma trafić również na rynki europejskie, a jego oficjalna premiera odbędzie się już 15 grudnia.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polskie ceny Suzuki Celerio

Kiedy zadebiutuje Jaguar C-X17?