w

Gdy weźmiesz dziewczynę na przejażdżkę podczas powodzi…

Przejazd autem podczas powodzi
Gdy weźmiesz dziewczynę na przejażdżkę podczas powodzi...

Trudne warunki atmosferyczne powinny studzić zapędy kierowców, którzy zazwyczaj nie podchodzą zbyt poważnie do ograniczeń.

Oczywiście nie zawsze tak jest. Niektórych nie powstrzyma nawet skrajna pogoda i działalność natury – dotyczy to także użytkowników dróg z Ameryki Południowej. W tym przypadku użytkownik auta terenowego postanowił brnąć przed siebie, mimo iż doszło do powodzi.

Zalana kabina auta podczas powodzi
W kabinie było wody po kolana

Mężczyzna oraz jego pasażerka próbowali przedostać się na drugą stronę miejscowości, co było związane z koniecznością pokonania głębokiej wody. Nie było to zbyt bezpieczne. Jeżeli coś poszłoby nie tak, utknęliby na środku niczego.

W pewnym momencie poziom wody przekraczał dolną krawędź szyb. Momentalnie dostała się do kabiny. Silnik jednak dalej pracował, co może oznaczać, obecność snorkela. Choć ryzyko było duże, udało się bezpiecznie pokonać przeszkodę. Nie warto jednak postępować w taki sposób – dla własnego dobra.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bugatti Divo unboxing

Unboxing wyjątkowego Bugatti – niesamowity widok!

Świetny pilot podczas polskiego rajdu

Dobry pilot to podstawa: Świetna współpraca polskiej załogi podczas rajdu